Menu
Sepetiniz

Hakkımızda

Çıtırım Baby firması Belkıs İnesi ve Hafize İnesi tarafından 1 Nisan 2017 yılında Denizli'de İstasyon Caddesi'nde bebek ve çocuk giyim mağazası olarak faaliyete başlamıştır. İnesi kardeşlerden Hafize İnesi, sağlık sektöründe 12 yıl görev yapmıştır, bunun yanı sıra Belkıs İnesi'nin tekstil, tasarım ve iletişim sektöründe 13 yıllık bir hizmet deneyimi bulunmaktadır. 

Bebek ve çocuk giyim sektöründe farklılık yaratmak adına Çıtırım Baby mağazasını açmışlardır. Bu sektörde belirledikleri ürün kalitesi ve çeşitliliği ile öncelik olarak bebek ve çocuk sağlığını korumayı hedeflemişlerdir. 

Bebek ve Çocuk ürünlerinde moda renkler, desenler, modeller ile ürün çeşitliliğini her zaman geniş yelpazede tutmaya özen göstermişlerdir. Ayrıca, tüm ürün çeşitlendirilmesinde değerli müşterilerinin talep ve isteklerini yerine getirme konusunda her zaman hassas davranmışlardır ve davranmaya devam edeceklerdir.

Çıtırım Baby online shop, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaya gayret  göstermektedir. Ürün kalitesine devamlı olarak dikkat eden firma, ürün çeşitliliğini modaya uygun olarak sürekli yenilemektedir. 

Son olarak  Çıtırım Baby'nin siz değerli ve bilinçli ebeveynlere bir mesajı var:

Her bebek ve çocuk özeldir.

Çıtırım Baby Ailesi