Menu
Sepetiniz

Çıtırımbaby Blog RSS besleme

13 May Yenidoğan bebek bakımının püf noktaları nelerdir?
çıtırımbaby 0 13831
Yenidoğan bebek bakımıyla ilgili bunları biliyor musunuz? Yenidoğan bebeklerin uykusu, beslenmesi, alt değişimi, banyosu, göbek bağı bakımı, oda ısısı ve lohusa annelere tavsiyeler...Doğumdan sonraki ..
18 May Bebek banyosuyla ilgili bilinmesi gereken temel kurallar
çıtırımbaby 0 8293
"Yenidoğan bir bebeği ne kadar sıklıkla yıkamalıyım? Bebek gündüz mü yıkanmalı gece mi? Küvete ne kadar su koymalıyım? Bebeğe küvet seçerken nelere dikkat etmeli?" Bebek banyosu hakkında bilmeniz gere..
15 May Yeni doğan bebeklerin bez kullanım alışkanlığı
çıtırımbaby 0 10211
Yeni doğmuş bebeğinizin bezini ne sıklıkta değiştirmelisiniz? Bebekler ilk doğduklarında ne sıklıkta bez değiştirilir?Bebeklerin ne sıklıkta bez değiştirdikleri, özellikle ilk doğdukları zaman merak e..
09 May Mutlu çocuk gelişimi için ailelere 8 öneri
çıtırımbaby 0 252
Okul öncesi yıllarda verilen çok yönlü sanat eğitimi ile gelişimleri ve yaratıcılıkları desteklenen çocukların dış dünyaya bakış açıları da değişiyor. Sanat aktivitelerinin çoğu; çocuğun özgün düşünme..
19 May Çocuğunuz İçin Hareketli Etkinlik Önerileri
çıtırımbaby 0 754
Çocuğunuzla Günü Planlayın Bu zorlu süreçte mutlaka günü planlayın. Ne yapacağınızı bilmeden hareket ettiğinizde çocuğunuzu idare etmeniz daha zor olacaktır. Yapacağınız etkinlikler, teknoloji saati,..
14 May Bebek Bakımı Nasıl Olur?
çıtırımbaby 0 5360
Bebek Bakımı, anne ve babalar için sağlıklı çocuk yetiştirmek için çok dikkat edilmesi gereken ve birçok püf noktası bulunan bir unsurdur. Bebek bakımının zor ve zahmetli olmasının en büyük nedeni beb..
09 May Çocuğunuzun Zihinsel Gelişimi İçin 10 Etkinlik
çıtırımbaby 0 7684
Çocuğunuzla evde olduğunuz şu günlerde, onu gelişimsel olarak her alanda desteklemek son derece önemli. Alıştığı düzenin değişmesi, okulda eğitimine ara vermesi, sosyal hayattan kısmen de olsa izole o..
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)